Author: h***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good and quality hair
Color: Multicolor
Price: 116kr
Original Price: 118kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 130 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2306141130122909 |
Overall Rating: 4.84/5
Author: h***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good and quality hair
Color: Multicolor
Author: e***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Correct order as describe it looks amazing thanks a lot
Color: Silver
Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Delighted with this item
Color: Multicolor
Author: l***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good! I like it
Color: Multicolor